diary

k i s s . m e . t h r o u g h . t h e . p h o n e

29. června 2018 v 10:00 | ellen
A. má narozeniny. Nedokážu jí ani popřát všechno nejlepší. Necítim nic. To jsem opravdu tak chladná? Asi ne, mám výčitky svědomí. Pouštím si písničky, abych neslyšela, jestli brečí, protože jediný na co jsem se zmohla, bylo obětí s tím nejhorším výrazem ve tváři, jaký si jen dokážete představit. Nic mě neomlouvá a já doufam, že zítra každá budem dělat, jakože se nic z toho nestalo.

Související obrázek
source: tumblr

Skončila škola a já teď celý dny trávím na internetu. Je mi ze mě zle, nedělám věci, co jsem chtěla. Jen spím nebo koukám na Gossip Girl. Ten seriál je skvělej. A ne jen proto, že jsem to milovala, když mi bylo 13 a já chtěla být jako všechny ty holky tam. Vlastně stále chci být, stále jim závidim. Moje srdce to díky tomu táhne zase do NYC a já už tam naštěstí za chvíli zase budu. Nemůžu se dočkat. Jo a chci kluka jako je Chuck Bass, aspoň na chvíli, říkejte si co chcete.

source: tumblr

A nakonec: Musím začít cvičit, utratila jsem všechny svoje peníze za make-up a taky nemám nejmenší tušení jakým směrem ubírat svojí budoucnost. Skvělý. Cítim se sama.

E D I T : Jaké seriály teď sledujete? Nebudu mít za chvíli na co koukat help:)
 
 

Reklama